single-image

مدیریت ورود و خروج پرسنل

مدیریت ورود و خروج پرسنل به چه دلیل برای ما دارای اهمیت می باشد؟

چرا از سیستم های نرم افزاری برای مدیریت تردد کارمندان خود استفاده کنیم؟ 

سوال های بسیار زیاد دیگری هست که چند سالی است برای مدیران شرکت ها در کشور بوجود آمده است. کنترل ورود و خروج و تردد کارکنان هر سازمان با ملاحضاتی که وحود دارد باتوجه به نوع کار و ماهیت امنیتی که برای آن بخش از سازمان یا شرکت وجود دارد، دارای اهمیتی روز افزون می باشد.

سیستم مدیریت ورود و خروج افق فرا ویژن

فرآیند مدیریت ورود و خروج و در کنار آن انجام محاسبات کارکرد کارکنان سازمان از مهمترین فرآیندهای زمان بر در شرکت ها و سازمان های بزرگ می باشد. شرکت افق فرا ویژن که تمام توان خود را برای به وجود آوردن سیستم های قوی اتوماسیون اداری و کنترل تردد، قرار داده است، در ضمینه مدیریت مراجعات، محاسبات کارکرد، آماده عرضه کرده است.

مدیریت ورود و خروج پرسنل

دستگاه های کنترل تردد شرکت افق فرا ویژن که با برند OFV در ایران فعالیت می کنند دستگاه های حضور و غیاب خود را در سه مدل اثر انگشتی، تشخیص چهره و دستگاه های کارتی عرضه کرده است و می توانید به راحتی از فروشگاه اینترنتی افق فرا ویژن خریداری کنید

داشبورد مدیریتی سیستم مدیریت ورود و خروج افق

از مهمترین و منحصر بفرد ترین ویژگی های نرم افزار ورود و خروج افق، دارا بودن داشبورد مدیریتی آمار و ارقام کنترل تردد برای پرسنل به شکل نموداری و شماتیک می باشد. این داشبورد که منحصرا در شرکت افق طراحی و استفاده شده است به مدیران کمک ی کند که در تصمیم گیری ها و بهبود روند کارکنان خود بهترین تصمیمات را گرفته و با اینکار بهره وری و کارایی شرکت را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش داده اند.

داشبورد مدیریتی آمار و ارقام کنترل تردد
داشبورد مدیریتی آمار و ارقام کنترل تردد

در صورتی که برای انتخاب و خرید نیاز به مشاوره دارید، تلفن را برداشته و باشماره 45892  تماس حاصل فرمایید. مشاوران شرکت افق فرا ویژن به صورت رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.

مطالب مشابه