single-image

امنیت و آسایش با قفل های اثر انگشت آپارتمانی

با استفاده از قفل های اثر انگشت آپارتمانی  ، امنیت و آسایش منزل خود را ارتقا دهید. دیگر زمان آن رسیده است که به گم شدن کلید درب منزل و یا نگرانی های موجود در مورد باز و یا بسته بودن و امکان بازشدن درب منزل توسط سارقان پایان دهید. چرا با بهره مندی از تکنولوژی جدید و مدرن آسایش و امنیت زندگی خود را ارتقا نمی دهید؟ هزینه ی استفاده از این قفل ها نسبت با کارایی آن بسیار معقول و مناسب است، در این مقاله سعی داریم با ارائه ی اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و معرفی مزیت های مختلف آن، شما را در انتخاب آن یاری دهیم پس با ما همراه باشید. قفل اثر انگشتی آپارتمانی جزو پرفروش ترین نوع قفل های هوشمند و دیجیتال است. از آن جا که هزینه ی این نوع قفل ها در مقایسه با سایر هم نوع آن بسیار مناسب است معمولا هنگام خرید در اولویت قرار می گیرد و از آنجا که قابلیت رمز دار کردن دارد در صورت نیاز افراد دیگر توانایی استفاده از آن را خواهند داشت.

قفل های اثر انگشتی آپارتمانیمعرفی قفل های اثر انگشت آپارتمانی

مزیت قفل های اثر انگشت آپارتمانی

مزیت های بسیار زیاد قفل های اثر انگشت آپارتمانی  سبب شده است که از آن ها به طور قابل ملاحظه از استفاده شود. از جمله مهمترین مزیت قفل های اثر انگشت آپارتمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امنیت بالا

عدم نیاز به حمل قفل

آسایش بالا

موارد ذکر شده به نوبه ی خود نگرانی های موجود را نیز از بین می برد. از آنجا که اثر انگشت شما به عنوان قفل خواهد بود این محصولات از مطئن ترین سیستم های ضد سرقت در بازار است. در صورت وجود هرگونه کثیفی در جلوی سنسور و یا دست ها امکان باز کردن وجود نخواهد داشت پس به این دلیل باید دست هایتان همواره تمیز باشد!

از آن جا که میزان سرقت هر سال نسبت به سال قبلی افزایش می یابد و همچنین ترفندهای مختلف و پیچیده ای برای سرقت در اختیار سارقان قرار گرفته است، افزایش ایمنی جزو ضروری ترین نکات می باشد. برای افزایش امنیت وگر چه دستگاه های ضد سرقت می تواند گزینه ی خوبی باشد ولی هیچ گاه قابل مقایسه با این قفل ها  نخواهد بود. با بهره مندی از این محصولات دیگر نیازمند حمل قفل نخواهید بود از سوی دیگر نگران گم کردن قفل های قدیمی و شکستن شدن آنها نخواهید بود.

قفل های آپارتمانی اثر انگشتی

بررسی قفل های اثر انگشت آپارتمانی

برقراری امنیت و آسایش با قفل های اثر انگشت آپارتمانی

برقراری امنیت و آسایش با این محصول خاص سبب شده است که این نوع از قفل ها در کوتاهترین مدت زمان توجه بسیاری را به سوی خود جلب کنند. امروزه از قفل های  آپارتمانی نه تنها برای افزایش رفاه و آسایش و البته امنیت بلکه برای مدرن و لوکس کردن آپارتمان ها نیز استفاده می شود.

از مهمترین مزیت قفل های اثر انگشت آپارتمانی می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

  • نیازی به حمل کلید نیست
  • دسترسی اسان و استفاده ی مطلوب تنها با وارد کردن یک رمز ورودی یا اثر انگشت
  • قابلیت استفاده از این نوع قفل ها به تعداد نامحدود برای همه ی اعضای خانواده
  • با بسته شدن د سیستم قفل اتوماتیک فعال می شود
  • برای امنیت بیشتر می توان بخ طور دوره ای رمز آن را عوض کرد

معایب

  • در صورتی که باتری ها شارژ نشود بایداز یک فروشگاه باتری 9 وات تهیه شودتا قفل باز شود .
  • برای باز کردن در از کلید استفاده می شود

 

لازم است بدانید که  این قفل های در مقایسه با سایر قفل های هم نوع کارایی بسیاری دارد و البته استفاده و بهره مندی از آن ها نیز سهولت بسیاری دارد. زمانی که از قفل های یاد شده استفاده می کنید دیگر نیازی به همراه داشتن کارت های ویژه برای باز کردن قفل ها که در برخی از انواع قفل های هوشمند مشاهده می کنید،  نیست.

برای خانواده های پرجمعیت پیشنهاد ما این است که قفل های اثر انگشتی را در اولویت قرار دهند زیرا هزینه ی سایر قفل های هوشمند به مراتب بیشتر خواهد بود. وجود این گونه قفل ها در سال های اخیر توانسته است بسیاری از مشکلات موجود در ارتباط با گم شدن قفل ها و نگرانی های مربوط را از بین ببرد . به اسانی و راحتی می توانید از مزیت ان ها بهره مند شوید.

می توانید قفل های اثر انگشت آپارتمانی  از  افق فرا ویژن خریداری کنید

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید

پست الکترونیک شما قابل مشاهده نخواهد بود

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب مشابه