single-image

تفاوت چشمی ساده با چشمی های دیجیتال درب

تفاوت چشمی ساده با چشمی های دیجیتال درب در چیست ؟  امروزه با هوشمند سازی ساختمان ها و مراکز تجاری اداری برخی اقلام برای این امر مورد استفاده قرار می گیرد. چشمی های دیجیتال از جمله این محصولات می باشد که بی شک با شناخت کاربرد چشمی های دیجیتال و محاسن آن ترجیح  خواهید داد بجای چشمی های ساده سنتی ار آنها استفاده نمایید.

تفاوت چشمی ساده با چشمی های دیجیتال درب در چیست ؟

چرا باید از چشمی های دیجیتال برای دربهای منازل و شرکتها استفاده کرد ؟

امروزه میتوان از چشمی های دیجیتال به جای چشمی معمولی و سنتی درب آپارتمان استفاده کرد. چشمی های دیجیتال درب آپارتمان یا محل کار ، امکان مشاهده پشت درب را برای شما فراهم می نماید.
این چشمی ها قابلیت هایی فراتر از چشمی های سنتی دارند از این رو توصیه می شود تا به جای چشمی های سنتی از این چشمی ها استفاده کرد زیرا امکان دید بازتر همراه با اطمینان را برای شما فراهم می آورد.
توسط این چشمی های دیجیتال درب ، تصاویر نامفهوم و غیر واضح به یک تصویر بزرگ و با وضوح بالا تبدیل و رویت آن بسیار آسانتر و قابل تشخیص تر می باشد. زمانی که کودک یا فرد مسنی به تنهایی در منزل است و امکان دیدن پشت درب را نداشته و یا قد مناسبی ندارد این چشمی دیجیتال درب کمک زیادی به شناخت سریع و راحت شخصی که پشت درب است می کند. این چشمی ها براحتی هماهنند چشمی های ساده بروی درب نصب می شوند و در مدل های پیشرفته در صورتی که فردی پشت درب قرار بگیرد چشمی بطور خودکار  اقدام به عکس و فیلم برداری می نماید.

چشمی درب ساده فشنچشمی درب ساده اقتصادی

پس تا به اینجا میتوان امکان دید بازتر ، وضوح تصویر بالاتر ، امکان فیلم برداری یا عکس برداری و مشاهده فرد پشت درب از هرجایی در منزل یا شرکت را از مزایای اصلی این چشمی های دیجیتال عنوان نمود.
تمام مزایای ذکر شده می تواند کمکی برای شما جهت گرفتن تصمیمی راحت برای تعویض چشمی های درب منازل و یا مجموعه تان باشد تا از چشمی های ساده درب خلاص شده و با استفاده از هزینه ای کم ، بتوانید مجموعه یا خانه ای هوشمند داشته باشید.

اگر نیاز به محصولات در زمینه دزدگیرهای منزل / شرکت ها و دوربین های مدار بسته دارید به سایت www.ofvsecurity.com مراجعه فرمایید.
اگر سوالی در مورد تفاوت چشمی ساده با چشمی های دیجیتال درب دارید با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

 شما میتوانید در فروشگاه افق لیست چشمی های ساده درب دیجیتال با قیمت مناسب را مشاهده نمایید.
 همچنین پیشنهاد میکنیم محصولات آیفون های تصویری پیشرفته و موبایلی را نیز در فروشگاه مشاهده کنید.

 

مطالب مشابه