کنترل روشنایی

کنترل روشنایی در اتاق هتل (پاورسوئیچ)

کنترل روشنایی در تمام اتاق های هتل ها توسط دستگاه پاورسوئیچ انجام می پذیرد که از دقت بالا و علمکرد بسیار مطلوبی برخوردار می باشد. کنترل روشنایی هتل ها از مواردی است که به آن بسیار توجه شده است تا بتوان در مصرف انرژی به میزان قابل ملاحظه ای جلوگیری به عمل آورد. این دستگاه به سبب طراحی بسیار خاصی که از آن برخوردار می باشد، از کاربردی ترین و بهترین دستگاه های تولید شده ای محسوب می گردد که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و از آن در بسیاری از هتل ها استفاده می شود.

پاور سوئیچ 40 آمپر

کنترل روشنایی با نصب پاورسوئیچ

نصب دستگاه پاورسوئیچ نیازی به خرابی نخواهد داشت و به آسانی می توان آن بر روی دیوار به جای کلید یا پریز نصب نمود. به سبب سهولت در نصب این محصول را می توان برای مکان های متعددی مورد استفاده قرار داد و با بهره گیری از آن موجب کنترل روشنایی ساختمان های مختلف گردید. نکته قابل توجه آن است که در هنگام نصب پاورسوئیچ بایستی دقت داشت که برق یخچال بایستی به فاز ورودی متصل گردد تا با برداشتن کارت و قطع شدن پاورسوئیچ یخچال خاموش نگردد. نصب این دستگاه حتما بایستی توسط کارشناسان با تجربه در این زمینه به نحو مطلوبی انجام پذیرد.

کنترل روشنایی با عملکرد صحیح پاورسوئیچ

دستگاه پاورسوئیچ معمولا در کنار درب ورودی اتاق هتل ها قرار می گیرد و عملکرد آن به گونه ای می باشد که با قرار دادن کارت مجاز درون شیار برق اتاق متصل می شود و در هنگام خروج نیز با خارج نمودن کارت برق قطع می گردد. نکته قابل توجه آن است که با استفاده از این دستگاه تمام لامپ های موجود در اتاق و همچنین سایر وسایل برقی به غیر از یخچال به آسانی خاموش می شوند. با استفاده از این دستگاه می توان موجب افزایش طول عمر وسایل برقی گردید و همچنین در مصرف انرژی نیز صرفه جویی به عمل آورد.

کنترل روشنایی با انواع پاورسوئیچ

دستگاه پاورسوئیچ در دو مدل تماسی و غیر تماسی طراحی شده است که مدل تماسی از قیمت ارزان تری برخوردار است. تنوع در مدل این دستگاه موجب شده تا تمام مدیران هتل ها بتوانند با توجه به نیاز خود و همچنین شرایط هتل برای خرید این محصول کاربردی اقدام نمایند. می توان اشاره نمود که این دو مدل دستگاه از لحاظ دقت و کارایی همانند یکدیگر می باشند ولی از لحاظ ظاهری و روش استفاده با یکدیگر متفاوت هستند.

X