افق فرا ویژن

کنترل تردد افراد با تشخیص چهره

کنترل تردد افراد از مهمترین نیاز های مکان های خصوصی و گاها عمومی در عصر جدید می باشد. با این نرم افزار کنترل تردد که با تشخیص چهره کار می کند به مدیران کمک می کنیم که به مکان هایی که تشخیص می دهند مهم و مورد توجه هستند نظم دهند.

کنترل تردد افراد با تشخیص چهره

برای اینکه بتوانیم از امکانات سیستم کنترل تردد بهترین استفاده را ببریم ابتدا باید هدف از تهیه و نصب سیستم مورد نظر را بررسی کرده و بر اساس نیاز های کارفرما به انتخاب مدل و نوع دستگاه اقدام نماییم.

نحوه کار دستگاه کنترل تردد افراد با تشخیص چهره

دستگاه های تشخیص چهره دارای الگوریتم خاص شناسایی افراد و چک کردن و مطابقت دادن تصاویر با کاربران از پیش ثبت شده، می باشند. این موضوع با آنالیز ویژگی های مختلف چهره از جمله شکل و موقعیت چشم، فاصله چشم ها از همدیگر، گونه، بینی و گودی ها و برجستگی های صورت انجام می شود. در ابتدا اپراتور چهره کاربران مورد نظر را در دستگاه ثبت می کند و در دیتابیس سیستم این تصویر ثبت می شود. زمانی که کاربر قصد ورود یا خروج داشت در جلو دستگاه قرار می گیرد و تصویر چهره وی با تصاویری که در دستگاه ثبت شده است مطابقت داده می شود. در صورتی که تصویر دارای همخوانی باشد دستور باز شدن درب داده می شود.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره افق فرا ویژن

بسیاری از فروشگاه ها، ساختمان های اداری، سازمان ها، شرکت های بزرگ و کوچک، برج ها، ساختمان های مسکونی و همچنین ساختمان های تجاری نیاز دارند که تردد افراد به داخل خود و همچنین حضور و غیاب آن ها را نیز بررسی و کنترل کنند. با تولید دستگاه کنترل تردد افراد با تشخصی چهره شرکت افق فرا ویژن یکی از بهترین نوع از این دستگاه در ایران قابل خرید شده است. قبل از خرید با مشاور ما در ارتباط باشید و لیست مشتریان و قیمت های ما را مقایسه نمایید.

X