نیاز باشگاه های ورزشی به هوشمندسازی

نیاز باشگاه های ورزشی به هوشمندسازی

نیاز باشگاه های ورزشی به هوشمندسازی یکی از ملزومات برقراری نظم در باشگاه های ورزشی با شیفت های مختلف است. باشگاه های ورزشی براساس سیستم ورود و خروج افراد نیاز به یک سیستم هوشمند جهت کنترل تردد دارند. از این رو آشنایی با سیستم های اتوماسیون ورزشی می تواند این مجموعه ها را از سیستم های دستی ثبت نام همراه با خطای انسانی بی نیاز کند.

نیاز باشگاه های ورزشی به هوشمندسازی کنترل تردد !!!

با سیستم جامع اتوماسیون باشگاه ورزشی افق فرا ویژن میتوانید مدیریت آسان باشگاه ، مدیریت ورود و خروج ورزشکاران خود را کنترل و با امکان نصب دستگاه های اثر انگشت ، تردد هوشمندی را در باشگاه ورزشی خود پیاده سازید.

گزارش تردد افراد به تفکیک تاریخ و ساعت و میزان کسر اعتبار ، گزارش مبالغ پرداختی افراد در بازه زمانی مشخص شده از خصوصیات برنامه جامع ورزشی افق فرا ویژن می باشد.

این سیستم امکان تهیه فایل پشتیبان و بازیابی آن برای یک نتیجه طی یک مدت زمان مشخص را برای مدیران باشگاه ها فراهم می سازد. شما میتوانید پوستر امکانات مورد نیاز برای هوشمندسازی باشگاه های ورزشی را دانلود کنید.

اگر میخواهید بدانید یک سیستم کنترل تردد باشگاه ورزشی باید دارای چه امکاناتی باشد و اطلاعات لازم در مورد سیستم جامع اتوماسیون باشگاه های ورزشی افق فرا ویژن کسب نمایید به لینک مربوطه مراجعه کنید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۵۸۹۲-۰۲۱ تماس حاصل بفرمایید.

نیاز باشگاه های ورزشی به هوشمندسازی

نیاز باشگاه های ورزشی به هوشمندسازی و اتوماسیون یکی از ملزومات باشگاه های ورزشی و مدرن امروزی است.

X