مدیریت ورود و خروج پرسنل

مدیریت ورود و خروج پرسنل

مدیریت ورود و خروج پرسنل به چه دلیل برای ما دارای اهمیت می باشد؟ چرا از سیستم های نرم افزاری برای مدیریت تردد کارمندان خود استفاده کنیم؟ و سوال های بسیار زیاد دیگری هست که چند سالی است برای مدیران شرکت ها در کشور بوجود آمده است. کنترل ورود و خروج و تردد کارکنان هر سازمان با ملاحضاتی که وحود دارد باتوجه به نوع کار و ماهیت امنیتی که برای آن بخش از سازمان یا شرکت وجود دارد، دارای اهمیتی روز افزون می باشد.

سیستم مدیریت ورود و خروج افق فرا ویژن

فرآیند مدیریت ورود و خروج و در کنار آن انجام محاسبات کارکرد کارکنان سازمان از مهمترین فرآیندهای زمان بر در شرکت ها و سازمان های بزرگ می باشد. شرکت فرا افق ویژن که تمام توان خود را برای به وجود آوردن سیستم های قوی اتوماسیون اداری و کنترل تردد، قرار داده است، سیستم مدیریت ورود و خروج خود را برای کنترل تردد، مدیریت مراجعات، محاسبات کارکرد، آماده عرضه کرده است.

مدیریت ورود و خروج پرسنل

دستگاه های کنترل تردد شرکت افق فرا ویژن که با برند OFV در ایران فعالیت می کنند دستگاه های حضور و غیاب خود را در سه مدل اثر انگشتی، تشخیص چهره و دستگاه های کارتی عرضه کرده است.

داشبورد مدیریتی سیستم مدیریت ورود و خروج افق

از مهمترین و منحصر بفرد ترین ویژگی های نرم افزار ورود و خروج افق، دارا بودن داشبورد مدیریتی آمار و ارقام کنترل تردد برای پرسنل به شکل نموداری و شماتیک می باشد. این داشبورد که منحصرا در شرکت افق طراحی و استفاده شده است به مدیران کمک ی کند که در تصمیم گیری ها و بهبود روند کارکنان خود بهترین تصمیمات را گرفته و با اینکار بهره وری و کارایی شرکت را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش داده اند.

داشبورد مدیریتی آمار و ارقام کنترل تردد
داشبورد مدیریتی آمار و ارقام کنترل تردد

در صورتی که برای انتخاب و خرید سیستم مدیریت ورود و خروج پرسنل خود نیاز به مشاوره دارید، تلفن را برداشته و با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. مشاوران شرکت فرا افق ویژن به صورت رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.

X