قفل های الکترونیکی کمد

قفل های الکترونیکی کمد های مجموعه ورزشی

قفل های الکترونیکی کمد ورزشی را می توان یکی از محصولات پر استفاده شرکت افق دانست که کمک شایانی به امنیت مجموعه های ورزشی کرده است. هر مسئول در یک مجموعه ورزشی پر رفت و آمد به این مسئله آگاه است که وجود کمد های بسیار نیازمندی تامین امنیت قوی برای این مکان را افزایش می دهد. پیام ” مدیریت هیچ مسئولیتی در مقابل گم شدن آنها ندارد ” را که در خاطر دارید؟ این جمله شاید شانه خالی کردن مدیر مجموعه ورزشی، استخر یا باشگاه در قبال مراجعه کنندگان خود است.

قفل های الکترونیکی کمد

اما هم اکنون با وجود قفل ای الکترونیکی کمد های ورزشی افق می توان با این جمله خداحافظی کرد و مسئولیت نگهداری وسایل مراجعه کنندگان خود را برعهده گرفت. این مسئله مطمعنا باعث احساس رضایت و آرامش بسیاری برای مشتریان باشگاه یا مجموعه ورزشی شما خواهد شد.

قفل های الکترونیکی کمد ورزشی در چه مکان هایی بیشترین کاربرد را دارد؟

برای استفاده از قفل های الکترونیکی کمد محدودیتی وجود ندارد. هر مجموعه ای که دارای کمد ها و لاکر های قرار دادن وسایل شخصی باشد و برای امنیت کاربران خود ارزش قائل باشد می تواند از این نوع قفل های با امنیت بالا استفاده کند. از مهمترین مجموعه های نیازمند به این تکنولوژی به موارد روبرو می توان اشاره نمود : مجموعه های تفریحی ورزشی، سازمان ها، ادارات، شرکت های بزرگ، آزمایشگاه ها، بیمارستان ها، ورزشگاه ها، همچنین مکان هایی که برای تعویض لباس و قرار دادن وسایل شخصی خود نیاز به کمد دارند را می توان از مهمترین مکان های نیازمند این کمدهای الکترونیکی دانست.

قفل های الکترونیکی کمد

قفل های الکترونیکی کمد ورزشی شرکت افق

قفل های الکترونیکی کمد های مجموعه های ورزشی افق از محصولات بسیار کاربردی و امنیتی شرکت افق فرا ویژن می باشد. با استفاده از این محصول می توانید امنیت را برای مجموعه خود به ارمغان بیاورید. طراحی جذاب و زیبای این محصول در کنار امنیت نقش بسزایی در افزایش جلوه و زیبایی درب کمدهای مجموعه ها داشته است.

مزایای قفل کمدی افق

  • وجود امکان باز کردن کمد توسط ، دستبند ، جاسوئیچی، کارت و یا کامپیوتر
  • قابلیت کار بدون نیاز به کامپیوتر و با استفاده از دستبند ، جاسوئیچی و یا کارت (قفل های آفلاین)
  • قابلیت تعریف کاربران با سطح دسترسی های مختلف
  • رنگ بندی متنوع و زیبا
  • امکان ازبین بردن مچبند در صورت گم شدن آن
  • مصرف بسیار کم و بدون نیاز به برق
  • امکان استفاده استخر ها از دستبندهای ضد آب
  • دارا بودن مستر کارت و شاه کلید برای اپراتور بانوان و آقایان
  • و چندین ویژگی مهم دیگر…

 

نیاز به مشاوره دارید ؟ در تلگرام با شماره ۶۴۰۳۱۶۰-۰۹۱۲ در ارتباط باشید و یا با بخش فروش ۴۵۸۹۲-۰۲۱ شرکت افق فرا ویژن تماس حاصل فرمایید.

X