قفل تشخیص چهره

قفل تشخیص چهره شرکت افق فرا ویژن با کاربرد های فراوان در مکان هایی که نیاز به امنیت بالا دارند، در سایت فروشگاهی افق عرضه می شود. امنیت یکی از مهمترین نیاز های انسان از بدو وجود تا کنون می باشد. امروزه نیز با توجه به پیشرفت ها و اتفاقاتی که در دنیای انسان ها رخ داده است، نیاز به وسایل جدید برای تامین این امنیت غیر قابل انکار می باشد.

قفل تشخیص چهره و اثر انگشتی OFV LOOK FACE

قفل تشخیص چهره افق

شرکت افق نیز با توجه به نیاز روز افزون مردم شریف ایران به مباحث مهم امنیتی به تولید و واردات دستگاه ها و قفل های تشخیص چهره با امنیت بالا اهتمام ورزیده است. این دستگاه ها دارای ویژگی های بسیار زیادی بوده که در این مقاله به چند تای آن اشاره خواهیم کرد. قفل های تشخیص چهره افق فرا ویژن در مکان های بسیاری از جمله :  هتل ها، فروشگاه ها، باشگاه ها، شرکت های مختلف و هر مکان دیگری که نیاز به کمد ها و قفل های امنیتی دارند، قابل استفاده می باشند.

ویژگی های مهم قفل تشخیص چهره شرکت فرا افق ویژن

  • دقت بالای تشخیص چهره : در این دستگاه تشخیص چهره بر اساس آناتومی صورت و فاصله دو چشم انسان صورت می گیرد. قابل ذکر است که این قفل ها به هیچ عنوان به آرایش غلیظ، اصلاح کردن یا نکردن صورت آقایان، عینک طبی، شال گردن یا کلا در زمستان حساس نمی باشد.
  • طریقه شناسایی : شناسایی بسیار سریع در ۱ ثانیه و عدم تکرار شناسایی
  • جنس قفل : بدنه قفل فولاد ضد زنگ دارد و قفل تماما آلیاژ می باشد. ۳ سال گارانتی روی قفل های تشخیص چهره افق قابل استفاده می باشد.
  • مدل های شناسایی : تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت، رمز عبور و کلید
  • ایمنی قفل : دارای کلید یدکی و رابط الکتریکی آماده به کار
  • همچنین در زمان های اظطراری می توانید توسط کلید مکانیکی این قفل را باز نمایید

 

 


مطالب مشابه