قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی برای آپارتمان شما

قفل اثر انگشتی ساخت شرکت افق یکی از محصولات برای افزایش آپارتمان شما عزیزان می باشد که فروش روبه پیشرفتی را دارا می باشد. قابل ذکر است که این قفل دارای حالت های عملکردی اثر انگشتی و رمز عبور می باشد. از مهمترین ویژگی های این سیستم امنیتی می توان به ضد سرقت بودن، ضد شوک الکتریکی و… اشاره کرد.

قفل اثر انگشتی

امنیت ساختمان با قفل اثر انگشتی

امروزه داشتن امنیت یکی از مهمترین نیاز های مردم عزیزمان می باشد که شرکت افق فرا وِیژن نیز با توجه به همین امر به ساخت و واردات دستگاه های امنیتی از جمله قفل اثر انگشتی اهتمام ورزیده است. قفل های دیجیتالی قسمت بزرگی از دغدغه امنیت برای ساختمان را توانسته اند برطرف کنند. مطمعنا امنیت قفل های دیجیتالی بیشتر از قفل های قدیمی و مکانیکی است. شما می توانید به راحتی و به صورت مداوم رمز این دستگاه را عوض کنید و از هر نوع عدد یا کلمه ای برای افزایش سختی بیادآوری آن توسط دیگران، استفاده کنید. امنیت ساختمان محل زندگی را نمیتوان به راحتی دست کم گرفته و از کنار آن عبور کرد.

کاربرد های قفل دیجیتالی اثر انگشت

ساختمان های مسکونی، ساختمان های تجاری، بیمارستان ها، ادارات، مدارس و مکان های عمومی دیگر از پرکاربرد ترین مکان ها برای قفل دیجیتال می باشد. از قفل های مهم مثل اتاق های امنیتی، فرودگاه ها و… گرفته تا کمد های ثابت مکان های مختلف از مکان هایی می باشند که می توانند با قفل اثر انگشتی از امنیت دو چندانی برخوردار باشند.

این قفل ها به سرعت و با سادگی در شناسایی و ورود افراد بدون نیاز به سخت افزار اضافی دیگر ( مثل کلید ها در قفل های قدیمی ) کاربردی راحت و مناسب را برای استفاده کنندگان به ارمغان می آورند. با خرید این قفل های پرکاربرد از شرکت افق فرا ویژن می توانید سال ها پشتیبانی قوی را دریافت کرده و از وجود امنیت در ساختمان خود لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره رایگاه می توانید با مشاوران افق تماس حاصل نمایید یا از قسمت گفتگو آنلاین برای ارتباط استفاده نمایید.

X