دوربین مدار بسته ارزان قیمت

دوربین مدار بسته ارزان قیمت

شاید برای هم سوال باشد، چرا در بازار دوربین مدار بسته ایران برخی قیمت ها غیر عادی هستند. در این پست قصد داریم در خصوص دوربین مدار بسته ارزان قیمت صحبت کنیم که به صورت عمده و یا تکی در بازار ایران فروخته می شوند. عمده فروشندگان دوربین های مدار بسته ارزان قیمت سعی بر مجاب کردن مشتریان در مورد بصرفه بودن قیمت محصول دارند، اما در زیر نشان خواهیم داد هیچ ارزانی بی علت نیست!

آیا دوربین مدار بسته ارزان قیمت با کیفیت وجود دارد ؟

قیمت دوربین های مدار بسته در دنیا دارای یک استاندارد و قیمت پایه می باشد و در صورتی که محصول زیر این قیمت باشد، به معنای عدم کیفیت و کارایی آن خواهد بود. موشن گرافیک در ادامه با مطرح کردن یک مثال ساده ، مساله را شفاف تر خواهیم داد.

برای مثال یک دوربین مدار بسته ۲ مگاپیکسل دام در اندازه متوسط با لنز Sony و Aptin در بازار بین المللی بین ۱۰ تا ۱۵ دلار خواهد بود و این قیمت مربوط به یک دوربین با لنز ثابت و دید در شب می باشد. حال اگر با دلار ۴۵۰۰۰ تومان ، قیمت یک دوربین ۱۲ دلاری را محاسبه کنید? ( میشود ۵۴۰۰۰ تومان ) و اگر هزینه ترخیص ، حمل و استاندارد این دوربین را هم حداقل ۵۰۰۰۰ تومان در نظر بگیریم؛ قیمت یک دوربین استاندارد ۲ مگاپیکسلی با یک لنز استاندارد حدودا ۱۰۰۰۰۰ تومان می شود.

حالا به راحتی قابل درک خواهد بود که نمیتوان به کیفیت این دوربین ها اعتماد کرد، محصولاتی که زیر قیمت تولید و قیمت های ۷۰ یا ۸۰ هزار تومانی در بازار به مصرف کننده عرضه می شود.

به خریداران توصیه میکنیم قبل از انتخاب دوربین مدار بسته از گارانتی محصول اطمینان حاصل کرده و حتما محصول با گارانتی شناخته شده را خریداری کنید.

محصولات دوربین های مدار بسته ارایه شده در فروشگاه اینترنتی افق تحت گارانتی شرکت افق فرا ویژن و برند OFV TRUST هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت تخصصی دوربین مدار بسته افق فرا ویژن  مراجعه کرده و یا از محصولات دوربین مداربسته در فروشگاه دیدن فرمایید.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مناسبی در مورد نحوه انتخاب صحیح انواع دوربین مدار بسته ارزان قیمت در اختیار شما قرار دهیم.
نیاز به مشاوره دارید ؟ در تلگرام با شماره ۶۴۰۳۱۶۰-۰۹۱۲ در ارتباط باشید و یا با بخش فروش ۴۵۸۹۲-۰۲۱ شرکت افق فرا ویژن تماس حاصل فرمایید.
X