دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته با کیفیت بالا

دوربین مداربسته همراه و دستیار شما برای بوجود آوردن محیطی امن و حفاظت از محیط پیرامون شما می باشد. از دیر باز موضوع امنیت جایگاه مهمی را در بین انسان ها داشته است و همیشه به دنبال راه هایی برای ایجاد این امنیت بوده ایم. ابزار هایی از گذشته وجود داشته اند که این امنیت را به کمک آنها میتوانستیم کسب کنیم.

دوربین مدار بسته بولت افق مدل OFV-AH6236TSV-B

دوربین مداربسته مهمترین ابزار امنیت

دوربین مداربسته جزو مهمترین ابزاری می باشد که برای حفظ امنیت محیط های مختلفی مانند اداری، تجاری و منزل و ویلاهای مسکونی استفاده می شود. برخی فکر می کنند این دوربین های امنیتی برای مراکز تجاری یا اداری بزرگ یا مکان های امنیتی می باشد. در صورتی که برای منازل و آپارتمان ها و پارکینگ ها و جاهای کوچک دیگر هم موضوع امنیت از مهمترین دغدغه ها می باشد. در واقع برای حفاظ محیطی امن و در اختیار قرار دادن آسایش برای افراد حاضر در آن مکان دوربین های مدار بسته یکی از بهترین انتخاب ها می باشد.

دوربین مداربسته

برند های دوربین مداربسته شرکت افق فرا ویژن

شرکت فرا افق ویژن از بروزترین و در عین حال بزرگترین شرکت های تولید کننده و وارد کننده تجهیزات حفاظتی و امنیتی در ایران می باشد. دارا بودن ۲۵۰۰ مشتری نشانه همراهی صادقانه شرکت افق و عزیزان با یکدیگر  می باشد. شرکت افق علاوه بر تولید دوربین های مدار بسته با برند افق ، همکاری گسترده ای با برند های محبوب هایک ویژن و داهوا در صنعت دوربین های مدار بسته دارد و همواره تجهیزات امنیتی قوی ای را برای مردم عزیز ایران فراهم می آورد.

ما پیشنهاد می کنیم که به جای تجهیزات OEM و یا تجهیزات متفرقه از برند های معتبر خرید نمایید. همچنین در صورتی که به دنبال خرید دوربین هایی با کلاس کاری و کیفیت بالا می باشید از بند هایک ویژن استفاده نمایید. البته با اینکه نمی توان هایک ویژن را بهترینمحصول بازار نامید اما با توجه به قیمت مناسب و کیفیت مناسب خود می تواند انتخابی خوب برای خریداران عزیز باشد.

X