دستگاه کنترل تردد و حضور غیاب در بهره وری تاثیر دارد

دستگاه کنترل تردد و حضور غیاب در بهره وری تاثیر دارد

دستگاه کنترل تردد و حضور غیاب در بهره وری تاثیر دارد ؟ این سوال مهمی است که قبل از انجام هر فرآیند و خریدی با مسئول شرکت از خود بپرسد. خرید دستگاه حضور غیاب امری ضروری است با این حال بسیاری از شرکت ها هنوز از سیستم های دستی برای ثبت ورود و خروج استفاده میکنند.

پرداخت هزینه در خرید دستگاه حضور و غیاب یا کاهش هزینه

میزان تاثیر گذاری دستگاه کنترل تردد و حضور غیاب در بهره وری چقدر است؟

یک تصور غلط این است که میپندارند با هزینه کردن و خرید چنین محصولاتی متحمل پرداخت هزینه میشوند اما نمیدانند که در واقع با هوشمند کردن سیستم کنترل تردد و خرید دستگاه حضور و غیاب برای مجموعه خود به کاهش هزینه ها کمک خواهند کرد.
چرا که علاوه بر صرفه جویی در وقت و زمان با توجه به ثبت دقیق ورود و خروج ، ساعات اضافه کار ، کسر کار و همچنین مرخصی های ساعتی و روزانه از پرداخت هزینه های اضافی در پرداخت پرسنل جلوگیری میشود و نهایتا بهره وری مجموعه خود را افزایش داده و بر مجموعه خود نظم می بخشند.

در نظر داشته باشید خیلی از کارمندان تا زمانی که سیستم حضور و غیاب و کنترل تردد در مجموعه وجود نداشته باشد در رعایت نظم و انجام به موقع وظایف کوتاهی میکنند از این رو یکی از بهترین راهها برای افزایش بهره وری و کارایی مجموعه تان در مقابل رقبا ، سیستماتیک و اتوماسیون کردن مجموعه می باشد. به همین دلیل نمی توان تاثیر دستگاه کنترل تردد و حضور غیاب در بهره وری را نادیده گرفت.

افق فرا ویژن با ارایه جدیدترین نرم افزارهای حضور و غیاب و حقوق و دستمزد و همچنین داشبورد مدیریتی افق که یک سیستم تحت وب بوده ، با ارایه چارت های مدیریتی و گزارش های نموداری ، مدیران را در اخذ تصمیم درست و مدیریت کارکنانشان کمک خواهد کرد.

از این رو مدیر میتواند کارکرد پرسنل مجموعه خود را بررسی و راندمان کاری پرسنل خود را در زمان های مختلف بررسی کند. در واقع خرید سیستم حضور و غیاب یک دید مدیریتی به مدیران موفق خواهد داد. ما شما را در انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب و هوشمند کردن مجموعه تان یاری خواهیم کرد.

اگر از فروشگاه اینترنتی افق محصول مورد نظرتان را خرید کنید ، نرم افزار حضو رو غیاب و حقوق دستمزد به صورت رایگان در پکیج شما قرار میگیرد.

دستگاه کنترل تردد و حضور غیاب در بهره وری

 

X