دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با کیفیت

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با کیفیت

چطور میشود دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با کیفیت را تشخیص داد ؟ بیشتر بازدید کننده های سایت به ظاهر دستگاه حضور و غیاب توجه کرده و به نظر میرسد ۷۰ درصد مردم انتخاب خود را بر اساس ظاهر کالا و زیبایی آن انتخاب میکنند اما اشتباه نکنید ، ظاهر هر کالایی به خصوص دستگاه حضور و غیاب فقط یکی از پارامترهای انتخاب هست. در ادامه با ما همراه باشید تا پارامترهای مهم در انتخاب دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با کیفیت را برایتان ذکر کنیم.

چگونه دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با کیفیت را تشخیص دهیم ؟

پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید دستگاههای حضور غیاب ، این پست را تا انتها مطالعه بفرمایید. از آنجایی که با انتخاب دستگاه حضور و غیاب با کیفیت میتوانید بهره وری مجموعه تان را افزایش دهید؛ انتخاب یک دستگاه مناسب و با کیفیت را در اولویت خود قرار دهید.

برای خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی به موارد زیر توجه کنید و از مشاوران فروش این سوالات را بپرسید؛ موارد ذکر شده در زیر همان پارامترهای مهم در انتخاب دستگاه حضور و غیاب با کیفیت است.

– آیا سنسور دستگاه حضور و غیاب شما خازنی هست یا اپتیکال ؟
– آیا امکان ثبت هر ۱۰ اثر انگشت با یک کد پرسنلی برای یک شخص در دستگاه فراهم شده است یا خیر ؟
– چه تعداد رکورد تردد میتواند در دستگاه حضور و غیاب ذخیره شود ؟
– روش برقراری ارتباط دستگاه حضور و غیاب با کامپیوتر چگونه هست ؟

دستگاهی میتواند به عنوان یک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با کیفیت باشد که مجهز به سنسور اثر انگشت نوری باشد، رنگ سنسور چه سبز و چه قرمز مهم نبوده و تاثیری در کیفیت ندارد.

یک دستگاه با کیفیت حضور و غیاب باید توانایی ثبت هر ۱۰ اثر انگشت برای یک پرسنل را داشته باشد برخی دستگاه ها تنها می توانند ۲ یا ۳ اثر انگشت را با یک کد پرسنلی ثبت کنند که این یک محدودیت است.

نکته حایز اهمیت دیگر نوع ارتباط دستگاه حضور و غیاب جهت تخلیه اطلاعات است، دستگاهی با کیفیت می باشد که تمامی پورت های ارتباطی را دارا باشد. مثلا برخی از دستگاه های حضور و غیاب شرکت افق فرا ویژن پورت ارتباطی شبکه TCP/IP و پورت USB و P2P و WIFI و همچنین WEB SOCKET را دارا هستند که جزو کاملترین دستگاه های حضور و غیاب از نظر نوع ارتباط می باشد.

همچنین صفحه نمایش با کیفیت با تعداد رنگ های بالا و نوع کاور دستگاه از مواردی هست که میتواند در کیفیت بالای دستگاه حضور و غیاب تاثیر گذار باشد.

دستگاه های حضور و غیاب افق فرا ویژن بیش از ۱۰ سال است که در شرکت ها و کارخانه جات نصب شده و مورد استفاده قرار گرفته است و یکی از شاخصه های دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با کیفیت ، طول عمر دستگاه ها می باشد و به همین دلیل است که افق فرا ویژن بیشترین زمان گارانتی را در بین کلیه دستگاههای حضور و غیاب در ایران داراست.

 

X