دستگاه حضور غیاب

جدیدترین دستگاه حضور غیاب اندروید

دستگاه حضور غیاب که از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می نماید از جدیدترین دستگاه های تولید شده ای به شمار می آید که دارای کاربری بالایی است. به سبب جایگاهی که تبلت و گوشی موبایل امروزه در زندگی افراد پیدا کرده اند، استفاده از دستگاه های که از سیستم عامل اندروید برخوردار هستند، با رشد قابل توجهی همراه شده است. مدیران سازمان ها و شرکت ها نیز با استفاده از همین ویژگی می توانند نهایت استفاده را ببرند و نرم افزار های مدیریتی خود را در گوشی های دارای سیستم عامل اندروید داشته باشند. تصور کنید که چقدر در زمان ایشان صرفه جویی می شود و متقابلا بهره وری و کارکرد آنها بهبود می یابد.

جدیدترین دستگاه حضور غیاب

دستگاه حضور غیاب اندروید شرکت افق فرا ویژن

شرکت افق فرا ویژن پیشرو در واردات و تولید نرم افزار های اتوماسیون اداری برنامه های مختلفی را برای مدیران شرکت ها ارائه نموده اند. از جمله این برنامه ها می توان به برنامه حضور غیاب اشاره نمود که قابل اجرا بر روی دستگاه های مختلفی هستند تمام شرکت ها و سازمان ها می توان این دستگاه را تهیه نمایند و با بهره گیری از آن به بهترین حالت ممکن از حضور و عدم حضور کارمندان خود اطلاع یابند.

ویژگی های دستگاه حضور غیاب اندروید

دستگاه حضور غیاب اندروید از ویژگی های عمده ای برخوردار می باشد که به سبب همین امر از این محصول به میزان قابل توجهی بهره گرفته می شود. از جمله ویژگی های این دستگاه می توان به:

 1. محاسبه ساعت ورود و خروج
 2. قابلیت محاسبه حقوق در ازای کارکرد
 3. محاسبه تاخیر در ورود
 4. قابلیت چاپ و پرینت ساعات
 5. رابط کاربری آسان
 6. کسر از حقوق به ازای هر دقیقه تاخیر
 7. محاسبه میزان مرخصی
 8. یادآوری زمان خروج به فرد
 9. امکان ثبت درخواست مرخصی، تردد و اضافه کاری
 10. محاسبه کاربرد روزانه
 11. امکان تایید یا رد درخواست های کارمندان

 

X