تفاوت دستگاه کنترل تردد با حضور و غیاب

معمولا بحث کنترل تردد در برخی از مجموعه ها با توجه به دارا بودن محدودیت های مکانی و زمانی لازم و ضروری می باشد. در واقع کنترل تردد یا اکسز کنترل با ایجاد اجازه ورود یا خروج به افراد خاص کنترل دقیقی را در سیستم مجموعه پیاده میکند. در ادامه با ما همراه باشید تا تفاوت دستگاه کنترل تردد با حضور و غیاب را بیشتر توضیح دهیم.

تفاوت دستگاه کنترل تردد با حضور و غیاب در چیست ؟

اکثر دستگاه های حضور و غیاب دارای خروجی اکسز نیز می باشند و قابلیت کنترل تردد را می توانند پیاده کنند. کنترل تردد میتواند دارای کارت اثرانگشت و یا تشخیص چهره باشد. این دستگاه ها میتوانند بصورت آنلاین به قفل برقی کانکت شوند و محدودت ورود برخی افراد را با اثر انگشت ، کارت و یا تشخیص چهره به وجود آورند.

دستگاه کنترل تردد یک دستگاه ویژه برای مکان هایی می باشد که شما احساس میکنید نیاز به مراقبت بیشتری در ورود و خروج دارند. در واقع داشتن یک سیستم که ورود و خروج را کنترل کند از نیازهای مبرم و ضروری برخی مجموعه ها می باشد تا امنیت بیشتری برقرار و از وقوع حوادثی جلوگیری شود.

مکان های که باید سیستم کنترل تردد ( Access Control System ) در آن استفاده شود :

از مکان هایی که سیستم کنترل تردد نصب و راه اندازی شده است میتوان به آزمایشگاه ، دانشگاه ، اتاق های سرور ، مجموعه های نظامی ، اتاق مدیران و…. اشاره کرد. سیستم کنترل تردد دارای تجهیزات خاصی می باشد ازین رو محدودیتی برای نصب ندارند. همچنین سیستم کنترل تردد دارای ابزارهای متعددی می باشد که در مقالات بعدی به صورت مفصل به آنها اشاره خواهیم کرد.

icon__3 برای مشاهده محصولات سیستم های کنترل تردد ، تجهیزات کنترل تردد و گیت های کنترل تردد به فروشگاه مراجعه نمایید.

icon__3 در صورت هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره در ساعات غیر اداری میتوانید از طریق شماره تماس ۲۰۰۱ ۸۱۹ ۰۹۳۶ و یا آی دی تلگرام sellofv@ با ما در ارتباط باشید.

 


مطالب مشابه