تشخیص چهره یا اثر انگشت

نکات قابل توجه و خواندنی در خصوص خرید دستگاه حضور و غیاب و انتخاب بین دستگاه های تشخیص چهره یا اثر انگشت را در زیر خدمتتان ارایه می دهیم.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره یا اثر انگشت کدام بهتر است؟

در این مقاله با مقایسه دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی و تشخیص چهره ، در تلاش هستیم شما را در انتخاب بهتر دستگاه موردنظرتان راهنمایی کنیم.

دستگاه های اثر انگشت مناسب برای انواع محیط های اداری اعم از شرکت های خصوصی ، آژانس های مسافرتی و املاک ، ارگان های دولتی و غیره می باشد. با توجه به شرایط کاری در این مکان ها و سالم بودن اثر انگشت ، این دستگاه ها جوابگوی این محیط ها بوده و نیازی به استفاده از دستگاه های تشخیص چهره برای ثبت ورود و خروج نیست.

دستگاه های تشخیص چهره افق فرا ویژن کاملترین دستگاه حضور و غیاب از نظر ورودی تعریف پرسنل می باشد که علاوه بر تشخیص چهره دارای کارت و اثر انگشت نیز می باشد. محیط های کارگاهی ، کارخانجات صنعتی و تولیدی با توجه به نوع و شرایط کاری افراد که ممکن است دارای اثر انگشت سالمی نباشند نیاز به استفاده از دستگاه تشخیص چهره امری ضروری می باشد تا افراد سازمان در این محیط ها بتوانند بدون مشکل ورود و خروج خود را در سیستم ثبت کنند.

نکته قابل توجه برای انتخاب دستگاه حضور و غیاب مناسب اینست که در زمان خرید بدانیم دقیقا این دستگاه قرار است کجا و به چه منظور نصب شود.

در برخی مواقع دستگاه قرار است برای یک بخش عمرانی خریداری شود اما پرسنل اداری نیز از آن استفاده کنند در چنین مواردی نیاری به خرید دستگاه تشخیص چهره نیست. اما برای پرسنل کارگاهی حتما باید از سیستم تشخیص چهره استفاده کرد.

شما میتوانید مدل های مختلف دستگاه های حضور و غایب اثر انگشت و تشخیص چهره را با هم مقایسه کرده و مناسب ترین آن را برای سازمان خود انتخاب نمایید. اگر میخواهید اطلاعات تخصصی در مورد دستگاه ها کسب نمایید به صفحه دستگاه حضور و غیاب در سایت شرکت مراجعه کنید.

اگر هنوز هم در انتخاب بین تشخیص چهره یا اثر انگشت تردید دارید؛ مشاوران افق شما را در انتخاب صحیح دستگاه مورد نیازتان یاری خواهند کرد، با ما در تماس باشید : ۴۵۸۹۲-۰۲۱


مطالب مشابه