استفاده از امکانات دستگاه حضور و غیاب جهت کنترل تردد

استفاده از امکانات دستگاه حضور و غیاب جهت کنترل تردد

استفاده از امکانات دستگاه حضور و غیاب جهت کنترل تردد سوالی است که برای خیلی از مدیران مطرح است؛ اما آیا اینکار امکان پذیر است ؟ خیلی از شرکت ها و مدیران نیاز دارند تا علاوه بر کنترل کارمندان با استفاده از دستگاه حضور و غیاب ، بتوانند امکان دسترسی به بخش هایی را نیز در شرکت یا سازمان برای افراد خاصی فراهم کنند.

استفاده از امکانات دستگاه حضور و غیاب جهت کنترل تردد بدون هزینه مجدد !

ویژگی کنترل تردد بر روی تمامی دستگاه های حضور و غیاب افق فرا ویژن وجود دارد و مشتریان علاوه بر اینکه میتوانند از سیستم به عنوان دستگاه حضور و غیاب برای گرفتن گزارشات کارکرد پرسنلی استفاده کنند، قادر خواهند بود تا ورود و خروج پرسنل مجاز به قسمت ها یا بخش هایی که مهم میدانند را نیز فراهم کنند.

در واقع با استفاده از همان امکانات دستگاه های حضور و غیاب قادر هستند امکان دسترسی بخش های مهم را برای بعضی کارمندان فراهم و تردد افراد سازمان را کنترل و تحت نظر داشته باشند. اگر می خواهید بدانید تفاوت دستگاه کنترل تردد با حضور و غیاب در چیست؟ پست مربوطه را در وبلاگ افق مطالعه فرمایید.

تمامی دستگاه ها دارای خروجی رله است که کمک میکند شما بتوانید این دستگاه ها را به گیت های کنترل تردد افراد ، راهبند های خودرو ، قفل های برقی مگنت و زبانه های برقی متصل کرده و در نهایت با داشتن نسحه نرم افزار کنترل تردد افق فرا ویژن بتوانید برای پرسنلِ مجاز و غیر مجاز دسترسی تعریف کنید.

با اینکار و با استفاده از دستگاه های حضور و غیاب افق ، با یک تیر دو نشان زده اید و نیازی به پرداخت مجدد جهت خرید دستگاه کنترل تردد نخواهید داشت و تنها میتوانید با برخی تجهیزات اضافی که در بالا نیز ذکر شد این دو سیستم را به هم متصل کرده تا حضور و غیاب و کنترل تردد سازمانتان را بتوانید براحتی از طریق یک سیستم جامع کنترل کنید. پس با استفاده از امکانات دستگاه حضور و غیاب جهت کنترل تردد میتوانید هزینه های خود را کاهش داده و تاثیر آن را در بهره وری مشاهده کنید.

اگر واقعا میخواهید بدانید که استفاده از دستگاه های حضور و غیاب یا کنترل تردد در بهره وری شرکتتان تاثیر دارد، حتما مطلب مربوطه را در وبلاگ افق مطالعه فرمایید.

جهت کست اطلاعات بیشتر در خصوص مدل های کنترل تردد می توانید با شماده ۰۲۱۴۵۸۹۲ تماس گرفته و یا از صفحه تخصصی سیستم کنترل تردد بازدید نمایید.

X