ارزانترین دستگاه حضور غیاب

ارزانترین دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی

ارزانترین دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی را می توان از شرکت افق فرا ویژن با سابقه قوی در امر تولید و واردات این دستگاه ها در خواست کرد. این دستگاه ها دارای سه مدل عمده اثر انگشت ، کارت و کد می باشد که در شش مدل دستگاه مختلف عرضه شده اند.

ارزانترین دستگاه حضور غیاب

هنگام خرید ارزانترین دستگاه حضور غیاب به این نکته توجه کنید که سنسور اثر انگشت آن از قدرت قابل قبولی برخوردار باشد. کیفیت را در کنار قیمت مناسب از افق بخواهید. شرکت افق از سنسور های OPTICAL  در رنگ های قرمز و سبز در این دستگاه ها استفاده کرده است و تنها شرکتی در ایران می باشد که این سنسور ها را به مدت ۳ سال گارانتی می کند.

دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی یا کارتی یا کدی ؟

به یاد داشته باشید که دستگاه حضور غیاب اثر انگشت هم اکنون از دو مدل دیگر خواهان بیشتری دارد و پر فروش  ترین دستگاه حضور و غیاب دنیا می باشد. دلیل این امر این است که اثر انگشتی خیلی ضعف های دستگاه های کارتی را ندارد و همچنین از دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره نیز به مراتب ارزان تر می باشند. این موضوع باعث شده است که این دستگاه از برترین محصولات وب سایت فروشگاهی افق لقب بگیرد.

انواع مدل های دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی افق را می توانید در زیر ببینید و از طریق فروشگاه خرید نمایید. همچنین می توانید با استفاده از اطلاعات تماسی که در اختیاط شما قرار داده ایم با کارشناسان فروش تماس گرفته و به شکل رایگان اخذ مشاوره نمایید.

حضور و غیاب اثر انگشتی T22 CF

دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی


حضور و غیاب اثر انگشتی رامان (جدید)

حضور و غیاب اثر انگشتی رامان (جدید)


حضور و غیاب اثر انگشتی T21-F

حضور و غیاب اثر انگشتی T21-F

برای دیدن اطلاعات تکمیلی راجع به مدل های بالا و همچنین دیدن مدل های جدید می توانید به لینک زیر رفته و کلیه مدل ها را مقایسه نمایید :

کلیک کنید

X