اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری

شما به عنوان یک مدیر، علاقه مند هستید که بتوانید سرعت انجام کارهای جاری و روزمره‌ را در سازمانتان بالا ببرید. اما واقعیت این است که معمولا زمان زیادی صرف انجام مکاتبات و رسیدگی به درخواست‌ها و نامه‌ها می‌شود.

تحقیقات گروه WFMC (تحقیقات انجمن مدیریت جریان کار – ۲۰۰۶) نشان می‌دهد سازمان‌ها و شرکت‌های سنتی عملا تنها از ۳۰٪ زمانی که صرف فرایند‌هایشان کرده‌اند ، ارزش افزوده دریافت می‌کنند و از ۷۰٪ باقیمانده غیر از اتلاف وقت و هزینه چیزی عایدشان نمی‌شود.

اتوماسیون اداری چیست ؟  چرا باید آز آن استفاده کرد ؟

سیستم‌ های اتوماسیون اداری ، با خودکارسازی بخش‌ های متنوعی از فرایندهای اداری ، راه حلی جهت رفع مشکلات مطرح شده در بالا محسوب می‌شوند.

استفاده از یک سیستم اتوماسیون اداری مناسب ، علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در زمان ، کاهش هزینه‌ ها و در نتیجه بهره ور شدن سازمان می شود، دستاوردهای چشم‌گیری برای مدیران، کارشناسان، کارکنان یک شرکت / سازمان و در نهایت محیط زیست به دنبال دارد.

مهمترین شرط کاربرد و استفاده از اتوماسیون در اکثر سازمانها ، صرف نظر از مزایای دیگر آن ، مربوط به لزوم سرعت و دقت و صحت درکار آنها است. از این رو اتوماسیون اداری موجب می گردد که مجاری ارتباطی کوتاه و ارتباطات لازم به سهولت دراختیار مدیران قرار گیرد.

شرکت افق فرا ویژن یکی از بزرگترین وارد کنندگان اتوماسیون های اداری میباشد که در خصوص ساعت حضور و غیاب طی ابتکاری ویژه و منحصر به فرد دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با امکانات کامل و با قیمتی مشابه دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی عرضه و ارایه نموده است.  از این رو حتما توصبه میکنیم به فروشگاه اینترنتی اتوماسیون اداری شرکت افق فرا ویژن مراجعه کنید.

 

X