افزایش قیمت دلار

تاثیر افزایش قیمت دلار بر روی قیمت دستگاه حضور و غیاب

تاثیر افزایش قیمت دلار بر روی قیمت دستگاه حضور و غیاب

با افزایش غیر منطقی دلار تمام محصولات تولیدی و وارداتی گران شد . افزایش قیمت دستگاه های حضور و غیاب هم بر همین اساس از ماه گذشته روند صعودی پیدا کرد.

تا جایی که برخی شرکت ها بین ۲۰ تا ۵۰ درصد قیمت دستگاه حضور و غیاب را افزایش دادند .

چند درصد دستگاه های حضور و غیاب گران شده است ؟

شرکت افق فرا ویژن یکی از محموعه هایی بود که سعی کرد این افزایش رابین ۱۰ تا ۱۵ درصد نگه دارد و امید واریم که در آینده با ثابت شدن قیمت ارز در کشورمان قیمت محصولات را ثابت نگه داریم .

یک گزارش ساده در خصوص رنج قیمت دستگاه ها بعد از افزایش قیمت دلار نشان میدهد که قیمت دستگاه های بی کیفیت اثر انگشت بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ تومان و قیمت دستگاه های باکیفیت بین ۷۰۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰۰ تومان در بازار به فروش میرسد .

مدیریت ورود و خروج پرسنل

البته این موضوع بسیار اهمین دارد که دستگاه شما دارای چه خدماتی هست و اینکه به زبان ساده واقعا از این دستگاه حضور و غیاب چند سال میتوانید استفاده کنید .

آیا خدمات پس از فروش نرم افزار و سخت افزاری میتواند رضایت شما را تا سالها جلب کند یا شما را مجبور میکند که در سال آینده به دلیل خدمات بی کیفیت و بدون تخصص برخی از مجموعه ها به دنبال خرید یک دستگاه حضور و غیاب جدید باشید .

در شرایط امروز بازار به شما پیشنهاد میکنم قبل از خرید برسی دقیق و کاملی داشته باشید .

مشاوران شرکت افق فرا ویژن با بیش از ۱۵ سال تجربه به صورتی تخصصی در زمینه دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد جهت راهنمایی و مشاوره صادقانه در خدمت شما هستند .

امید است با راه اندازی بازار ثانویه ارز تمام قیمت محصولات وارداتی و همچنین تولیدی در کشور قیمت ثابت پیدا کرده تا همه بتوانیم در یک بازار آرام و بدور از هیجانات کاذب به پیشرفت صنعت و توسعه کشور کمک کنیم .

X