پشتیبانی محصولات حضور و غیاب

پشتیبانی محصولات حضور و غیاب

یکی از بخش های فعال و مهم شرکت افق فرا ویژن قسمت پشتیبانی آن می باشد. زیرا بعد از خرید دستگاه حضور و غیاب یکی از مهمترین بخش آن ، چگونگی استفاده از دستگاه و نرم افزار می باشد.

پشتیبانی محصولات حضور و غیاب افق فرا ویژن

یکی از موضوعاتی که مورد توجه کاربران قرار می گیرید ، قسمت های مختلف کار با نرم افزار می باشد که بعد از نصب آن و مشاهده محیط کار نرم افزار که به صورت user-friendly است باعث گرایش استفاده از این سرویس می شود. با پیشرفت چشمگیر در بخش پشتیبانی و طریقه پاسخ گویی به کاربران گرامی و همچنین ایجاد راهکارهای جدید برای برقراری ارتباط جهت جلوگیری و صرفه جویی در زمان و هزینه ( به صورت رایگان ) با امنیت و آسایش خیال قادر خواهید بود از محصولات ما استفاده نمایید.

برترین مزیت پشتیبانی ما ، تجربه کاری و ضمانت بالا در خدمات پشتیبانی محصولات حضور و غیاب می باشد. شاید شما هم نگران این موضوع هستید که پس از خرید محصولات و راه اندازی آن با مشکلاتی مواجه شوید و از پس رفع مشکلات بر نیایید و نیاز به پشتیبان برای برطرف نمودن مشکل خود داشته باشید. پس بدون شک شرکت افق فرا ویژن بهترین انتخاب است زیرا علاوه بر ضمانت و گارانتی محصول از خدمات پشتیبانی متفاوت و نیز کاملا حرفه ای برخوردار خواهید شد.

تلاش ما ایجاد تجربه مطلوبی در استفاده کامل ، سریع و موثر از خدمات پشتیبانی می باشد.

پشتیبانی محصولات حضور و غیاب

پشتیبان دستگاه و نرم افزار باید همیشه در دسترس بوده تا شما همیشه بتوانید با آنها در ارتباط باشید و این مورد کمک شایانی به شما میکند و پیشرفت های چشمگیری در مدیریت زمان و هزینه خواهید داشت.

نکته مثبت پشتیبانی شرکت ما اینست که مشتریان ما بهترین دوستان ما هستند. ازین رو ما در کنار شما هستیم تا مشکلات احتمالی را پشتیبانی و رفع کنیم پس برای استفاده از خدمات ویژه پشتیباتی مثل ایجاد تیکت در سایت بهره ببرید تا در کمترین زمان جواب سوال خود را از طریق تیکت دریافت نمایید.

شما می توانید در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز از طریق بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید و یا در ساعات اداری با تلفن های شرکت ۰۲۱۴۵۸۹۲ تماس بگیرید و در ساعات غیر اداری نیز از طریق کانال تلگرام با کارشناس ما در ارتباط باشید و یا سوال و مشکل خود را از طریق ربات تلگرام افق برای ما ارسال نمایید.

sala-24پشتیبانی ۲۴ ساعته و خدمات پس از فروش محصولات افق فرا ویژن را با خرید دستگاه های حضور و غیاب تجربه نمایید.

آرامش شما باعث خرسندی ماست. با خرید دستگاه حضور و غیاب شرکت افق فرا ویژن با خدمات جذاب و جدید پشتیبانی ، استفاده از این دستگاه برای شما لذت‌ بخش تر خواهد شد.

 

X