دستگاه کنترل تردد

هیچ دستگاه حضور و غیاب ارزانی بی علت نیست !

هیچ دستگاه حضور و غیاب گرونی بی حکمت نیست و هیچ دستگاه حضور و غیاب ارزونی بی علت نیست !

در این مقاله قصد داریم به موضوع قیمت دستگاه حضور و غیاب در ایران بپردازیم  ،  حداقل قیمت یک دستگاه حضور و غیاب با تمام امکانات و خدمات باید چقدر باشد .

آیا فقط به دلیل ارزان بودن دستگاه حضور و غیاب علاقه مند به خرید این دستگاه میشویم یا نیازهای جدید و جدی که داریم باعث میشوم برای خرید دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار آن اقدام کنیم .

مواردی که باید در خرید دستگاه حضور و غیاب بدانیم را در لیست زیر مشاهده کنید

دقت کنید دستگاه حضور و غیاب را از واسطه و یا دلالان یا عاملین فروش تهیه نکنید ، دستگاه حضور و غیاب یک کالای سخت افزاری و نرم افزار هست و شما ماهانه نیاز به خدمات نرم افزاری و در خواست های جدید و به روز دارید .

بهترین دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب را از شرکتی تهیه کنید که دارای تیم برنامه نویسی و خدمات سخت افزاری و نرم افزاری باشد تا شما به راحتی بتوانید نیاز های خود را مطرح کرده و نتیجه بگیرید .

متاسفانه در بازار ایران بسیاری از واسطه گران و دلالان دوبین های مداربسته بی کیفیت و دستگاه های حضور و غیاب بی کیفیت با قیمت های پایین را به فروش میرساندد و مدیران به دلیل قیمت پایین علاقه زیادی به خرید این گونه دستگاه های دارند و بعد از کمتر از چند ماه به دلیل عدم پشتیبانی مجبور به کنار گذاشتن دستگاه حضور و غیاب شده و مجدادا برای خرید دستگاه جدید استعلام میگیرند .

دستگاه حضور و غیاب یک کالا نیازمند خدمات پشتیبانی ماهانه هست و بدون خدمات پشتیبانی نمیتوانید به درستی  از این دستگاه استفاده کنید .

شرکت افق فرا ویژن با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه تولید و طراحی دستگاه های حضور و غیاب و نرم افزار های حضور و غیاب یکی از شرکت های معتبر در این زمینه می باشد .

در صورت نیاز به خرید دستگاه حضور و غیاب میتوانید اطلاعات کاملی در سایت افق فرا ویژن دریافت کرده و در همین سایت میتوانید قیمت های دستگاه حضور و غیاب را استعلام بگیرید .

X