نرم افزار حضور و غیاب افق

نرم افزار حضور و غیاب افق فرا ویژن

نرم افزار حضور و غیاب رایگان افق فرا ویژن

شما با خرید دستگاه حضور و غیاب از شرکت افق فرا ویژن یک نسخه نرم افزار حضور و غیاب و یک نسخه نرم افزار صدور فیش حقوق و دستمزد دریافت خواهید کرد .
شرکت افق فرا ویژن دارای چندین نسخه متفاوت نرم افزار حضور و غیب دارد و هر نرم افزار برای موارد خاصی استفاده میشود ، برای مثال نرم افزار اراسل درخواست ماموریت و مرخصی برای سازمانها و یا شرکت هایی هست که میخواهند کاغذ بازی را از سیستم اداری حذف کنند و تمام درخواست ها و پاسخ درخواست ها را در بستر وب دریافت کنند.
نرم افزار حضور و غیاب رایگان افق فرا ویژن برای تمامی شرکت ها ، سازمانها و ارگانها مناسب می باشد و این نرم افزار هیچ گونه محدودیتی در تعریف شیفت ، تعریف پرسنل و همچنین تعریف تقویم کاری ندارد.
فروش اینترنتی دستگاه حضو ور غایب افق

کدام نرم افزار حضور و غیاب برای شما مناسب است ؟

شرکت های کوچک و متوسط با تعداد پرسنل زیر ۵۰ نفر می توانند از نرم افزار حضور و غیاب رایگان افق فرا ویزن استفاده کنند ، همچنین میتوانند از نرم افزار صدور فیش حقوق دستمزد برای محاسبه حقوق ماهانه استفاده کنند .
مدیران میتوانند با استفاده پنل پیامکی ورود و خروج پرسنل خود را با نرم افزار حضور و غیاب رایگان افق فرا ویژن استفاده کنند و در زمان های مختلف میتوانند گزارش کاملی از ورود و خروج و تاخیر و تعجیل داشته باشند .

نرم افزار های تخصصی حضور و غیاب افق فرا ویژن

نرم افزار حضور و غیاب  (رایگان)
در صورت نیاز به دریافت اطلاعات کامل در خصوص نرم افزار های حضور و غیاب لطفا با کارشناسان ما تماس گرفته   و درخواست دموی نرم افزار را داشته باشید .
شما میتوانید در خصوص نرم افزار حضور و غیاب به سایت تخصصی دستگاه حضور و غیاب افق فرا ویژن مراجعه نمایید .
X