مشاوره در خرید دستگاههای حضور غیاب

مشاوره در خرید دستگاههای حضور غیاب

خرید دستگاههای حضور غیاب و مشاوره صحیح در مسیر خرید بسیارحائز اهمیت می باشد. نکات مهمی که باید در خرید به آن توجه نمود، از جمله شرایط محیطی و نوع کاری می باشد که پرسنل انجام میدهند. چنانچه در برخی از محیط های کاری افراد دارای اثر انگشت سالمی نباشند باید دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره را انتخاب نمود.

ما مشاور شما در مسیر صحیح خرید دستگاه حضور غیاب هستیم؛ با ما در تماس باشید تا بهترین و کارآمد ترین دستگاه را برای مجموعه تان به شما معرفی نماییم. همچنین میتوانید جهت انتخاب صحیح بین دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره یا اثر انگشت مطالب ما را مطالعه فرمایید.

تعهد در خدمات پس از فروش بعد از خرید دستگاههای حضور غیاب

ما به شما تعهد می دهیم که خدمات پس از فروش و گارانتی افق برای دستگاه های حضور غیاب واقعی است. در مسیر کنترل تردد هوشمند و خرید دستگاههای حضور غیاب ، پشتیبانی نرم افزاری بسیار مهم و امریست که اپراتورها هر ماه با آن سروکار دارند. از این رو افق فراویژن با داشتن پرسنل فنی و مسئولیت پذیر تمام مشتریان خود را در این مسیر یاری میکند. هدف راضی بودن مشتریان ما از خرید دستگاه حضور و غیاب می باشد.

وبسایت افق فرا ویژن هر بازدیدکننده ای را می تواند در مسیر خرید دستگاه موردنظرشان راهنمایی کند و ما نیز پاسخگوی سوالات و ابهامات شما در این مسیر هستیم.

  مشاوره رایگان از طریق تماس تلفنی ۰۲۱۴۵۸۹۲ / ۰۹۱۲۶۴۰۳۱۶۰

  پشتیبانی از طریق تیکت برای مشتریان افق

  مشاوره و پشتیبانی رایگان از طریق ربات تلگرام

  مشاوره از طریق کانال تلگرام و یا ارتباط مستقیم با ادمین

  کسب اطلاعات از طریق شبکه های اجتماعی افق

  کسب اطلاعات در وبلاگ افق

خرید دستگاههای حضور غیاب اولین مرحله است ! ما در تمام مراحل نصب / راه اندازی / گارانتی و پشتیبانی همراه شما هستیم.

X