رونمایی از سایت جدید افق فرا ویژن

رونمایی از سایت جدید افق فرا ویژن

وب سایت شرکت افق فرا ویژن در حوزه دستگاه های حضور و غیاب در دامنه www.ofv-co.com با طراحی جدید راه اندازی و در دسترس مشتریان قرار گرفت.

رونمایی از سایت جدید افق فرا ویژن  سایت با قابلیت ریسپانسیو

محصولات حضور و غیاب شرکت افق فرا ویژن در این سایت در قالب دو بخش سخت افزار و نرم افزار قابل دسترسی می باشد. دستگاه های حضور و غیاب در انواع مدل ها در بخش سخت افزارها قابل مشاهده است. همچنین نرم افزار های حضور و غیاب ، حقوق و دستمزد ، مدیریت کنترل تردد همایش ، مدیریت باشگاه ورزشی ، مدیریت کنترل تردد خودرو  نیز در سایت افق فرا ویژن در قسمت نرم افزارها قرار دارد. در صورتی که نیاز به اطلاعات تخصصی تری در مورد دستگاههای حضور و غیاب یا نرم افزار های مرتبط دارید به سایت افق فرا ویژن مراجعه کنید.

در این وب سایت بخش راهنما برای شما مشتریان تدارک دیده شده است که میتوانید از آن طریق به پاسخ سوالات خود برسید. همچنین کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند، مشتریان گرامی میتوانند سوالات خود را با استفاده از تیکت مطرح نمایند.

لازم به ذکر است سایت جدید شرکت افق فرا ویژن در زمینه دوربین مدار بسته نیز بر روی دامنه www.ofvsecurity.com رونمایی شده است که پیشنهاد میکنیم برای مشاهده انواع محصولات دوربین مدار بسته ، دوربین های ضد انفجار و دزدگیرهای اماکن و منازل به این وب سایت مراجعه نمایید.

X