وبلاگ و اخبار فروشگاه - راه اندازی فروشگاه افق فرا ویژن - تماس با ما - مشخصات نرم افزارها

راه اندازی فروشگاه افق فرا ویژن

شرکت افق فرا ویژن به منظور ایجاد بستری مناسب برای خرید شما مشتریان گرامی در جهت افزایش رضایت مندی و تسهیل در فرایند خرید و همچنین جستجو برای محصولات مورد علاقه مشتریان و کمک به کاهش میزان ترافیک شهری و محیط زیست اقدام به طراحی و افتتاح فروشگاه اینترنتی افق فرا ویژن نموده است.

شرکت افق فرا ویژن (WWW.OFV-CO.COM) ارایه دهنده انواع اتوماسیون اداری و تجهیزات کنترل تردد می باشد، فروشگاه افق فرا ویژن هم نیز یک شرکت تجارت الکترونیک است که زیر مجموعه شرکت افق فرا ویژن فعالیت خود را آغاز کرده است و خدمات ویژه ای در این حوزه به بازدیدکنندگان گرامی ارایه می دهد.

راه اندازی فروشگاه افق فرا ویژن با تخفیفات ویژه مخصوص دستگاه های حضور و غیاب

نرم افزارهای حضور و غیاب و حقوق و دستمزد که در صورت خرید دستگاه های حضور و عیاب به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار میگیرد، از تخفیفات وژه فروشگاه افق فرا ویژن می باشد.

جهت مشاهده محصولات وارد فروشگاه شده و محصولات فروشگاه اینترنتی افق را مشاهده کنید. همچنین میتوانید کاتالوگ محصولات فروشگاه را نیز دانلود نمایید.

بخش فروش و پشتیبانی ما آمادگی پاسخگویی به شما در ساعات اداری و غیراداری می باشد. با شماره ۰۲۱۴۵۸۹۲ در ساعات اداری و در ساعات غیر اداری با ۰۹۱۲۶۴۰۳۱۶۰ در تلگرام در ارتباط باشید.

ما رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و با ایجاد ارتباط منسجم بین بخش های فروش و پشتیبانی بر این باور هستیم که فروش آغاز تعهد در قبال نیازها و چالش های نرم افزاری و سخت افزاری مشتری های عزیز می باشد.

 

X