افق فرا ویژن

دستگاه حضور و غیاب برند افق فرا ویژن یا همان OFV

دستگاه حضور و غیاب برند افق فرا ویژن یا همان OFV

در این مقاله قصد داریم به برند انحصاری دستگاه حضور و غیاب افق فرا ویژن بپردازیم و برسی کنیم چه مزایای رقابتی این برند با دیگ برند های بازار دارد .

در ایران برندهای مختلفی در بازار حضور و غیاب فعالیت میکنند بسیاری به صورت عامل فروش و دلالی و تعداد کمی هم وارد کننده مستقیم و تولید کننده این گونه دستگاه های حضور و غیاب هستند .

افق فرا ویژن

در این مقاله قصد نداریم به برسی تمامی برند های دستگاه حضور و غیاب در ایران بپردازیم ولی با توجه به مزیت های بالای رقابتی برند حضور و غیاب افق فرا ویزن قصد داریم  به مشخصات و ویژگیهای خاص این دستگاه بپردازیم .

با توجه به اینکه اطلاعات دستگاهخ های حضور و غیاب در تمامی وب سایت های فروشنده دستگاه حضور و غیاب وجود دارد در این قسمت فقط به اطلاعات و ویژگیهایی میپردازیم که دستگاه های حضور و غیاب افق فرا ویژن برتری نسبی نسبت به رقبا دارند .

برند افق فرا ویژن بیش از ۱۵ سال است که در زمینه سیستمهای حضور و غیاب و کنترل تردد در ایران فعالیت میکند

این دستگاه بر اساس سفارش شرکت افق فرا ویژن در چین تهیه و تولید شده و جز با کیفیت ترین دستگاه های حضور و غیاب تولیدی کشور چین است .

لازم است بدانید این دستگاه ها با همین پکیج و کیفیت در کشورهای  : آلمان ، اسپانیا ، انگلستان ، ترکیه و هندوستان به صورت انبوه عرضه میگردد .

دستگاه های حضور و غیاب افق فرا ویژن دارای پکیج بین المللی بوده و همان پکیجی که برای کشور های اروپایی و آمریکایی ارسال میگردد بدون هیچ گونه کمی و کاستی به همان صورت وارد ایران میگردد .

تمامی دستگاه های برند OFV دارای سیستم های کنترل تردد می باشد

تمامی مادر برد های این برند قابلیت اتصال آنتن وای فای را داند و به راحتی میتوانید به صورت بی سیم تخلیه اطلاعات کنید .

خروجی های تمامی دستگاه های حضور و غیاب افق فراویژن به غیر از خروجی های معمول دادای WEB SOCKET هست که تخلیه اطلاعات با نرم افزار وب این شرکت را سهل و آسان میکند .

قیمت های دستگاه حضور و غیاب OFV کاملا رقابتی بوده و بیشترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب از آن این شرکت می باشد .

در صورتی که شما نیاز به برسی بیشتر برای خرید دستگاه حضور و غیاب دارید پیشنهاد میکنیم با کارشناسان شرکت افق فرا ویژن تماس گرفته و از مشاوره رایگان بدون جهت گیری کارشناسان این شرکت استفاده کنید .

در مقاله هفته بعد سعی میکنیم در خصوص نرم افزارهای حضور و غیاب صحبت کنیم و به شما خریداران دستگاه حضور و غیاب اطلاعات مفید و ویژه ای در این خصوص به شما بدهیم .

X