داشبورد مدیریتی حضور و غیاب افق فرا ویژن

داشبورد مدیریتی حضور و غیاب افق فرا ویژن

نرم افزار تحت وب حضور و غیاب برای اولین بار در ایران با نام داشبورد مدیریتی افق توسط تیم برنامه نویسی شرکت ارایه و رونمایی شد. از این پس مدیران مجموعه هایی که مشتری دستگاه حضور و غیاب برند OFV هستند میتوانند از این نرم افزار تحت وب استفاده کنند. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در خصوص این داشبورد مدیریتی بسیار کارامد به شما بازدید کننده سایت ارایه دهیم.

داشبورد مدیریتی حضور و غیاب افق فرا ویژن چیست ؟

عملکرد داشبورد مدیریتی افق به این صورت است که اطلاعات را از نرم افزار حضور و غیاب افق فرا ویژن دریافت کرده و طی یک مرحله محاسبه و تحلیل اطلاعات ، گزارش ها و نمودارهای آماری را به مدیران ارایه می دهد تا مدیران مجموعه ها با استفاده این گزارش ها و تحلیل ها بتوانند تصمیمات مدیریتی برای مجموعه شان اخذ کنند.

مدیران با استفاده روزانه از این داشبورد مدیریتی می توانند اطلاعات کاملی در مورد اینکه در حال حاضر چند پرسنل در مجموعه در حال فعالیت بوده و چند پرسنل غیبت دارند و همچنین با مشخص کردن یک بازه تاریخ روزانه ، هفته ای ، ماهانه می توانند گزارش نموداری و گرافیکی کاملی به صورت مقداری و یا تعدادی از تاخیر ها ، تعجیل ها ، کسر کار ها و …. را از این نرم افزار تحت وب دریافت کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد داشبورد مدیریتی حضور و غیاب افق فرا ویژن را میتوانید در سایت شرکت و در صفحه داشبورد مدیریتی تحت وب افق مشاهده و در صورت لزوم درخواست خود را جهت مشاهده دمو ثبت کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان افق با شماره ۴۵۸۹۲-۰۲۱ در تماس باشید.

داشبورد مدیریتی حضور و غیاب افق فرا ویژن

X