بیشترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب

بیشترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب

بیشترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب برای استفاده کنندگان از موارد با اهمیت در خرید و انتخاب نوع و برند دستگاه به شمار می رود.

در دنیای مدرن امروزی و با پیشرفت تکنولوژی، تمایل به استفاده از دستگاه ها و این تکنولوژی های با دقت زیاد و کاربردهای فراوان، بیشتر شده است.

از جمله این تکنولوژی ها می توان به دستگاه حضور و غیاب اشاره کرد که بیشتر در شرکت ها و ادارات و موسسات، برای کنترل و نظارت رفت و آمد پرسنل و کارکنان مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به استفاده های زیادی که به صورت روزانه از دستگاه حضور و غیاب می شود احتمال نقص و یا خرابی دستگاه بسیار قابل پیش بینی است.

بنابراین بحث گارانتی دستگاه می تواند از دغدغه های خریداران باشد و به تبع، خریداران بیشتر به دنبال دستگاه هایی هستند که بیشترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب را شامل شود.

بحث بیشترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب هم می تواند شامل مدت زمان گارانتی محصول باشد و هم موارد تعویض قطعات با گارانتی را شامل شود.

دستگاه های حضور و غیاب به دلیل حساسیت زیادی که دارند در بیشترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب خود در بیشتر موارد تعویض بدون قید و شرط دارند.

انواع دستگاه حضور و غیاب

در حال حاضر از ۳ نوع دستگاه حضور و غیاب در شرکت ها و موسسات استفاده می شود که عبارتند از:

دستگاه حضور و غیاب کارتی، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، و دستگاه حضور و غیاب با استفاده از اثر انگشت.

امروزه برخی از دستگاه های حضور و غیاب ساخته شده توانایی تشخیص چهره، شناسایی اثر انگشت و حتی استفاده از کارت های هوشمند را به طور همزمان دارند.

دستگاه تشخیص چهره در صورتی که به طور صحیح نصب گردد بهترین و کامل ترین دستگاه حضور و غیاب می باشد.

در نصب دستگاه تشخیص چهره لازم است ارتفاع دستگاه از زمین طوری در نظر گرفته شود که صورت تمامی پرسنل دقیقا روبروی دستگاه قرار گیرد و به صورت استاندارد ارتفاع ۱ متر و ۲۰ سانتی متر را در نظر گرفته اند.

برای خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می بایستی هزینه بیشتری نسبت به دو نوع دیگر خود پرداخت کنیم.

همچنین در صورت خرابی دستگاه تشخیص چهره که عموما خرابی Reader آن می باشد نیز هزینه تعویض آن بسیار بالاتر از تعمیر دو نمونه دیگر می باشد.

در دستگاه های اثر انگشت عمدتا خرابی دستگاه در سنسور تشخیص اثر انگشت می باشد که تعویض آن هم در بر دارنده هزینه قابل توجهی می باشد.

بنابراین بیشترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب برای خریداران به عنوان یکی از با اهمیت ترین مسائل به شمار می رود.

بیشترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب در نمونه های مختلفی که در بازار وجود دارد به طور معمول مدت ۱۸ ماه گارانتی تعویض و تعمیر در نظر گرفته شده است که طی آن کلیه قطعات دستگاه حضور و غیاب طبق مقرراتی که داخل برگه گارانتی آن می باشد به صورت رایگان تعویض و یا تعمیر می گردد.

از آنجایی که سنسور دستگاه های تشخیص چهره و اثر انگشت از حساسیت بالایی برخوردارند شرکت های زیادی بیشترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب را برای تعویض سنسور این دو نمونه مدت ۴۸ ماه در نظر گرفته اند.

کلمه کلیدی : بیشترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب 

X